Apie UAB „Daugų žuvis“

Vaizdingame Dzūkijos kampelyje, Varėnės, Žižmos ir Dusmenos upių apsuptyje, tyvuliuoja UAB „Daugų žuvis“ tvenkiniai. Tai 700 hektarų plotas, nutolęs nuo miestų ir kitų taršos šaltinių, gausus laukinių paukščių ir žuvies. Tvenkiniuose plaukioja veidrodiniai karpiai, baltieji amūrai, margieji plačiakakčiai, lydekos, sidabriniai karosai, lynai ir šamai. Čia šios žuvys ne tik auginamos bet ir veisiamos. Nuo 2005 m. bendrovėje žuvis auginama ekologiškai, nenaudojant chemikalų, šeriant ekologiškais pašarais, laikantis gyvūnų gerovės reikalavimų.

Kiekvienais metais bendrovė parduoda apie 400 tonų įvairiausios žuvies – tai mailius ežerų ir tvenkinių įžuvinimui, 2-3 kg, maistinė žuvis, įtinkanti išrankiausiam pirkėjui Lietuvoje ir užsienyje. Specialus, žuvies gabenimui, skirtas transportas mums leidžia transportuoti nuo 100 kg iki 15 tonų gyvos žuvies pirkėjams Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Latvijoje ir Švedijoje.

Norintys įžuvinti savo tvenkinius ar išnuomuotus ežerus, pavasarį ir rudenį gali nusipirkti mailiaus iš bendrovės.

Racionalus ES fondų paramos realizavimas, dalyvavimas gamtosauginėse programose leido bendrovei įsigyti naujos technikos žuvies transportavimui ir tvenkinių tvarkymui.